Kursy aktorskie

Bądź sobą!

Poznaj swoje ciało, umysł i emocje. Odkryj potencjał swojej wyobraźni. Spraw by inni Cię słuchali. Zapanuj nad tremą i pozwól innym poznać najlepszą wersję Ciebie.  

aktualne kursy aktorskie :

Regularne zajęcia aktorskie:

Indywidualne

Warsztaty koncentrujące się na indywidualnej pracy z kursantem nad wybranym zagadnieniem. Najczęściej obejmują przygotowaniu kandydatów do egzaminu szkoły aktorskiej. Podczas takiego kursu poznasz podstawowe zagadnienia z techniki aktorskiej. Osią zajęć tego typu jest praca nad analizą i interpretacją tekstów, podstawowe zadania aktorskie (zarówno na tekście jak i bez), elementy improwizacji, wymowa oraz praca nad swobodą w sytuacji stresującej (publiczne wystąpienie).

SZCZEGÓŁY
WARSZTATY INDYWIDUALNE
CZAS TRWANIA: 1h
WYKORZYSTUJE ĆWICZENIA I KONSULTACJE
- DLA KANDYDATÓW DO SZKÓŁ AKTORSKICH


TERMIN:
USTALANY INDYWIDUALNIE

KOSZT:
100zł/zajęcia
ZAPISY:
poprzez e-mail:
dudzikdariusz@gmail.com

Trening Aktorski dla młodzieży

Format przeznaczony dla dzieci i młodzieży. Grupowe zajęcia aktorskie łączące przyjemne z pożytecznym. Nastawione są na przyswojenie umiejętności i technik aktorskich, które będą przydatne nie tylko przy wyborze aktorskiej drogi kariery, ale także każdej inne oraz w codziennym życiu. Wykorzystują autorską metodę Treningu Aktorskiego. Zajęcia pozwalają rozwijać zdolności obu półkul mózgowych - zarówno te kreatywne jak i logiczne, pozwalają poznać i zapanować nad swoim ciałem i umysłem świetnie się przy tym bawiąc.

SZCZEGÓŁY
ZAJĘCIA GRUPOWE
CZAS TRWANIA: 1,5h (raz w tygodniu)
- PRZEZNACZONE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

KOSZT:
180zł/miesięcznie

MIEJSCE:
WROCŁAW, pl. Orląt Lwowskich 2/B-14

TERMIN:
PONIEDZIAŁKI, GODZ. 16:00 - 17:30

Trening Aktorski dla aktorów

Trening Aktorski Dariusza Dudzika, to nowatorskie podejście sztuki aktorskiej, traktujący ją podobnie do sztuki tanecznej - jako wymagającą ciągłego doskonalenia się i utrzymania w niej wprawy.
Trening obejmuje wszystkie elementy związane ze sztuką aktorską. Elementy te są ustrukturyzowane i poddawane treningowi wg. ściśle określonego planu.
Zawiera w sobie elementy różnorodnych metod aktorskich (Stanisławski, Meisner, Adler, Czechow) wykorzystując je w nowy sposób.

SZCZEGÓŁY
WARSZTATY GRUPOWE
CZAS TRWANIA: 2h (codziennie)
- PRZEZNACZONE DLA PROFESJONALISTÓW

TERMIN:
PN - PT, GODZ. 15:00 - 17:00
lub 8:00 - 10:00
(zdarzają się modyfikacje godzinowe)

Warsztaty aktorskie na zamówienie

Sztuka autoprezentacji

Kurs aktorski dla dorosłych osób nie związanych ze światem aktorskim, poszukujących metod i technik, które pomogą w sytuacjach wystąpień publicznych pojawiających w ramach ich pracy. Warsztaty obejmują zagadnienia praktyczne i teoretyczne.

SZCZEGÓŁY
WARSZTATY GRUPOWE
CZAS TRWANIA WARSZTATÓW : 2 x 4 godziny
WYKORZYSTUJE WYKŁADY I ĆWICZENIA

TERMIN:
USTALANY Z ORGANIZATOREM

Kursy aktorskie online

...

...

...

...

...

...