Kursy aktorskie

Bądź sobą!

Poznaj swoje ciało, umysł i emocje. Odkryj potencjał swojej wyobraźni. Spraw by inni Cię słuchali. Zapanuj nad tremą i pozwól innym poznać najlepszą wersję Ciebie.  

aktualne kursy aktorskie :

Regularne zajęcia aktorskie we Wrocławiu

Do egzaminu aktorskiego

Warsztaty koncentrujące się na przygotowaniu kandydatów do egzaminu szkoły aktorskiej. Obejmują podstawowe zagadnienia z techniki aktorskiej. Główną osią zajęć aktorskich tego typu jest praca nad analizą i interpretacją tekstów, podstawowe zadania aktorskie (zarówno na tekście jak i bez), elementy improwizacji, wymowa oraz praca nad swobodą w sytuacji stresującej (publiczne wystąpienie).

SZCZEGÓŁY
WARSZTATY INDYWIDUALNE
CZAS TRWANIA: 1h
WYKORZYSTUJE ĆWICZENIA I KONSULTACJE
- DLA KANDYDATÓW DO SZKÓŁ AKTORSKICH

TERMIN:
USTALANY INDYWIDUALNIE

Zobacz efekty >>

egzamin aktorski

Aktorstwo moja pasja

Grupowe zajęcia aktorskie dla dzieci i młodzieży w formacie łączącym przyjemne z pożytecznym. Nastawione są na przyswojenie umiejętności i technik aktorskich, które będą przydatne nie tylko przy wyborze aktorskiej drogi kariery, ale także każdej inne oraz w codziennym życiu. Zajęcia mają zróżnicowaną formę i wykorzystują Trening Aktorski. Zajęcia pozwalają rozwijać zdolności obu półkul mózgowych - zarówno te kreatywne jak i logiczne, pozwalają poznać i zapanować nad swoim ciałem i umysłem świetnie się przy tym bawiąc.

SZCZEGÓŁY
WARSZTATY GRUPOWE
CZAS TRWANIA: 1,5h (raz w tygodniu)
- PRZEZNACZONE DLA AMATORÓW

TERMIN:
PONIEDZIAŁKI, GODZ. 16:00 - 17:30

Autorski Trening Aktorski

Trening Aktorski Dariusza Dudzika, to nowatorskie podejście sztuki aktorskiej, traktujący ją podobnie do sztuki tanecznej - jako wymagającą ciągłego doskonalenia się i utrzymania w niej wprawy.
Trening obejmuje wszystkie elementy związane ze sztuką aktorską. Elementy te są ustrukturyzowane i poddawane treningowi wg. ściśle określonego planu.
Zawiera w sobie elementy różnorodnych metod aktorskich (Stanisławski, Meisner, Adler, Czechow) wykorzystując je w nowy sposób.

SZCZEGÓŁY
WARSZTATY GRUPOWE
CZAS TRWANIA: 2h (codziennie)
- PRZEZNACZONE DLA PROFESJONALISTÓW

TERMIN:
PN - PT, GODZ. 15:00 - 17:00
lub 8:00 - 10:00
(zdarzają się modyfikacje godzinowe)

Warsztaty aktorskie na zamówienie

Sztuka autoprezentacji

Kurs aktorski dla dorosłych osób nie związanych ze światem aktorskim, poszukujących metod i technik, które pomogą w sytuacjach wystąpień publicznych pojawiających w ramach ich pracy. Warsztaty obejmują zagadnienia praktyczne i teoretyczne.

SZCZEGÓŁY
WARSZTATY GRUPOWE
CZAS TRWANIA WARSZTATÓW : 2 x 4 godziny
WYKORZYSTUJE WYKŁADY I ĆWICZENIA

TERMIN:
USTALANY Z ORGANIZATOREM

Kursy aktorskie online

...

...

...

...

...

...